Wystawa ślubna i wizyta Małgorzaty Rozenek-Majdan. To wszystko w Zielonych Arkadach

  • 07.02.2017, 13:44 (aktualizacja 07.02.2017, 14:06)
  • KB
Wystawa ślubna i wizyta Małgorzaty Rozenek-Majdan. To wszystko w Zielonych… ZA
12 lutego w Zielonych Arkadach odbędzie się prawdziwe święto miłości. „Tylko TY”, to wydarzenie z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, które rozgrzeje każde serce w tę zimową niedzielę.

Będzie prezentacja najpiękniejszych sukni ślubnych i dekoracji,  pokaz tańca, wyjątkowe zaręczyny, a także mistrzowskie show sztuki barmańskiej. Na kilka dni wcześniej – bo już od 6 lutego - w centrum handlowym dostępna będzie wyjątkowa wystawa kolekcji ślubnych.

Każdy dzień jest dobry, by powiedzieć „kocham”. Walentynki są więc podwójnie dobrą okazją by celebrować swoją miłość. Zielone Arkady zapraszają na wyjątkowe spotkanie o zakochanych i dla zakochanych, a także wszystkich innych. „Tylko TY!” to event, który odbędzie się w dniu 12 lutego o godzinie 13:00. Na scenie pojawi się gwiazda specjalna: Małgorzata Rozenek-Majdan, która wraz z Jackiem Olewniczakiem będzie gospodarzem imprezy.

Zaprezentowane zostaną najnowsze trendy mody ślubnej, biżuterii oraz bielizny, a także tańce dla nowożeńców. Uzupełnieniem imprezy będzie pokaz sztuki barmańskiej  w wykonaniu Mistrza Świata: Eugeniusza Dytko oraz Jacka Makowskiego, vice-mistrza Polski. Po prezentacji odbędzie się poczęstunek bezalkoholowymi drinkami. – Zdradza Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad. Co więcej, uczestnicy niedzielnego spotkania będą mogli zainspirować się wskazówkami fotografa czy jubilera, ale także profesjonalnego wedding plannera, który pomoże zaplanować uroczystość w najmniejszych detalach.

Nie zabraknie także degustacji tortu weselnego z Cukierni Sowa, a także licznych konkursów z nagrodami. Walentynkowe wydarzenie, będzie doskonałą okazją nie tylko do zabawy i poznania trendów ślubnych, ale także do spotkania telewizyjnej gwiazdy: Małgorzaty Rozenek-Majdan, z którą będzie można sfotografować się na foto-ściance.

Niedzielna zabawa, poprzedzona zostanie niemal tygodniową prezentacją kolekcji ślubnych, które już dziś zobaczyć można w pełnej okazałości. Od 6 lutego dostępne będą ekspozycje najwspanialszych sukni ślubnych, garniturów, sukienek dla druhen, kompozycji kwiatowych, a nawet wyjątkowych samochodów. Spotkanie w Zielonych Arkadach z pewnością zainspiruje przyszłych małżonków, a dla wielu stanie się po prostu okazją do dobrej zabawy. – Mówi Iwona Mroczek.

Plan wydarzeń:

WYSTAWA: 6-12 lutego 2017 roku, Plac Eventowy poziom -1

EVENT: 12 lutego 2017 roku , w godz. 13:00-18:00, Plac Eventowy poziom -1

KB

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe