"Suzafony na pomniki" dotarły do Bydgoszczy

  • 11.06.2021, 15:30
  • KB
"Suzafony na pomniki" dotarły do Bydgoszczy fot.: Suzafony na pomniki/fb
W ramach inicjatywy "Suzafony na pomniki" Piotr Wróbel podróżuje przez Polskę rowerem poziomym z suzafonem, który nakłada na mijane po drodze ciekawe pomniki. Wcześniej chwilę gra, by przyciągnąć uwagę ludzi.

Oto, co na temat tej ciekawej inicjatywy sądzi Piotr Wróbel:

-  Nazywam się Piotr Wróbel, jestem muzykiem, kompozytorem, suzafonistą, puzonistą oraz liderem Brass Federacji. Gram między innymi też w Jazz-Band Młynarski-Masecki.

W ramach inicjatywy Suzafony na pomniki podróżuję przez Polskę rowerem poziomym z suzafonem, który nakladam na mijane po drodze ciekawe pomniki. Wcześniej chwilę gram, by przyciągnąć uwagę ludzi. Urozmaicam w ten sposób codzienny krajobraz, przyglądam się reakcjom obserwujących, robię zdjęcia i jadę dalej.

Moim celem, oprócz ożywienia przestrzeni i wyjścia poza schemat, jest zebranie pieniędzy na pomoc maltretowanym zwierzętom.

Dlaczego jednym ma być dobrze, a inni mają cierpieć? Oczywiście, wszystkich nie uszczęśliwimy, ale widząc przemoc - reagujmy! Dlatego w tym roku zdecydowałem się wesprzeć Pogotowie dla Zwierząt - organizację wspierającą leczenie i adopcje źle traktowanych zwierząt.

Trasę i zdjęcia z akcji można śledzić

Facebook www.facebook.com/Suzafony-na-pomniki-108972337515460

Instagram www.instagram.com/suzafonynapomniki

Zrzutka na Pogotowie dla Zwierząt: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/artysta-pomaga-zwierzetom.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe