Z seniorami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

  • 06.02.2017, 12:55
  • KB
Z seniorami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym KB archiwum
Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa organizuje Bydgoska Rada Seniorów.

Z uwagi na niepokojące zgłoszenia płynące ze środowiska senioralnego naszego Miasta, Bydgoska Rada Seniorów podjęła inicjatywę zorganizowania spotkania dot. bezpieczeństwa seniorów w ruchu drogowym, w którym udział potwierdzili przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, ratownictwa medycznego.

Celem spotkania jest wypracowanie konkretnych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa osób starszych w ruchu drogowym m.in. poprzez uświadomienie jak ważne jest stosowanie elementów odblaskowych.

Debata odbędzie się 9 lutego 2017 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w sali im. Łochowskiego.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe