Aktywna Bydgoszcz dzieciom

  • 21.05.2021, 15:30
  • KB
Aktywna Bydgoszcz dzieciom Materiały prasowe
Ogłaszamy zbiórkę sprzętu sportowego dla dzieci i młodzieży z bydgoskich Domów Dziecka. Zebrany sprzęt przekażemy w Dzień Dziecka, 1 czerwca.

Użytkownicy aplikacji Aktywne Miasta cenią sobie aktywny tryb życia. Uprawianie sportu daje bowiem poczucie wolności, siły, integruje przyjaciół, przynosi nowe znajomości. Czasem do uprawiania sportu wystarczą dobre chęci, jednak częściej potrzebny jest sprzęt. Dlatego chcemy pomóc tym, którzy tego sprzętu nie mają. Apelujemy do mieszkańców Bydgoszczy o przekazywanie sprzętu sportowego, który zalega w Waszych garażach, piwnicach, mieszkaniach na potrzeby podopiecznych z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych, których obecnie jest blisko sto pięćdziesiąt.

Przyjmiemy wszystko: rowery, rolki, wrotki, deskorolki, hulajnogi, łyżwy, sprzęt do gry w ping-ponga, badmintona, bule, piłki, kaski, ochraniacze i in. Prosimy jednocześnie o uszanowanie przyszłych użytkowników i przekazywanie sprzętu w dobrym stanie. Nie traktujmy akcji jako okazji do pozbycia się sprzętu zepsutego, zniszczonego, niedziałającego. Nie jest ważna marka, wielkość, kolor - ważny jest stan sprzętu.

Dzięki Państwu Dzień Dziecka będzie dniem niezapomnianym, a na twarzach podopiecznych ośrodka pojawią się uśmiechy 

Sprzęt można przynosić do 30 maja br. do Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (ul. Gdańska 5, wejście przez Boskie Bistro Kawiarenka Obywatelska) - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.00-14.00. Liczymy na Państwa szczodrość i solidarność.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe