Wybrano Pełnomocnika Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do Spraw Rodziny

  • 13.05.2021, 13:55
  • KB
Wybrano Pełnomocnika Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do Spraw Rodziny KPUW
Poniżej przedstawiamy komunikat dotyczący Pełnomocnika Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do Spraw Rodziny.

Pełnomocnikiem Wojewody ds. Rodziny została Grażyna Szabelska. Do jej zadań będzie należeć m.in. działanie na rzecz rodziny w naszym województwie.

- Cieszę się, że to stanowisko obejmie Grażyna Szabelska. To ważne, aby wzmacniać rolę rodziny w naszym regionie, realizować programy ją wspierające. Rodzina to nie tylko podstawowa komórka społeczna, lecz również miejsce, gdzie kształtuje się człowiek. - Mówił wojewoda Mikołaj Bogdanowicz.

Grażyna Szabelska jest doktorem n. hum. w zakresie pedagogiki, wykładowcą akademickim i autorką publikacji naukowych dot. tematyki rodziny oraz teorii wychowania. Od 2014 r. pełni funkcje radnej Rady Miasta Bydgoszczy.

Jest Wiceprzewodniczącą Komisji Kultury i Nauki oraz członkiem Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej, Komisji Edukacji oraz Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe