Dokonała oszustwa na 20 tysięcy złotych. Rozpoznajesz ją?

  • 29.04.2021, 12:29
  • KB
Dokonała oszustwa na 20 tysięcy złotych. Rozpoznajesz ją? KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu.

Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 03 września 2020 roku za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej, a mającym skutek przy ul. Plac Piastowski. Tam nieustalona kobieta oszukała pokrzywdzoną na kwotę 20 tysięcy złotych. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Sprawczynią jest kobieta widoczna na zdjęciu.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu i filmie. Informację można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751 53 32 lub osobiście w KP Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19, a także telefonicznie całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112. Należy się przy tym powołać na znak sprawy L.dz. II Kr 2815/20.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe