Quiosque w hotelach Focus Bydgoszcz

  • 16.04.2021, 17:35
  • KB
Quiosque w hotelach Focus Bydgoszcz Quiosque/ materiały
Polska marka Quiosque postanowiła zorganizować wyjątkową akcję: zaprasza swoje klientki na zakupy w hotelach. – Zamknięcie galerii handlowych sprawiło, że wiele naszych sklepów nie może funkcjonować – mówi dyrektor zarządu spółek Dlako oraz PBH Agnieszka Krzywańska. – Zaanektowanie przestrzeni hotelowej na showroom pozwoli klientkom na wygodne, kameralne, a przede wszystkim bezpieczne zakupy.

W Bydgoszczy zakupy można zrobić zarówno w Hotelu Focus Premium Pod Orłem, jak i restauracji La Rosa w Immobile K3.

Quiosque to ponad 160 salonów, co czyni go największą siecią odzieżową w Polsce pod względem liczby sklepów. W ostatnim czasie ta polska marka z ponad 30-letnią tradycją, podobnie jak wiele innych, została mocno doświadczona przez lockdown. Obecnie, trwa proces jej przejęcia przez Grupę Kapitałową Immobile, co ma zapewnić jej wsparcie zarówno administracyjne, jak i finansowe.  

– Postanowiliśmy działać już teraz – mówi wiceprezes zarządu GK Immobile Sławomir Winiecki. – W strukturze Grupy znajduje się sieć hoteli Focus, których przestrzeń konferencyjną – obecnie również wyłączoną z właściwego funkcjonowania – zaaranżowaliśmy na salony odzieżowe Quiosque.

– Uruchomienie sklepów w hotelach to również wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, które wielokrotnie podkreślają, że chciałby móc zdecydować o zrobieniu zakupów w tradycyjny sposób. Jestem przekonana, że zasady sanitarne, które wprowadzimy, pozwolą czuć się naprawdę bezpiecznie, a przy tym złapać choć niewielki oddech normalności potrzebny dzisiaj nam wszystkim – mówi Agnieszka Krzywańska.

Grupa Kapitałowa Immobile procedury bezpieczeństwa sanitarnego ma przećwiczone w wielu obszarach. Jest właścicielem nie tylko sieci hoteli Focus, ale również spółki deweloperskiej CDI Konsultanci Budowlani, dużej Grupy Przemysłowej PJP Makrum, czy Atremu działającego w zakresie m.in. energii odnawialnej.

„Hotelowe” salony Quiosque otworzyły się również w Focusach zlokalizowanych w: Gdańsku, Sopocie, Chorzowie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie oraz Lublinie. Akcja od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowanie wśród klientek. 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe