POM w Zielonych Arkadach pozostaje zamknięty

  • 08.04.2021, 16:35
  • KB
POM w Zielonych Arkadach pozostaje zamknięty Materiały prasowe/ ZA
W związku z przedłużeniem obostrzeń wprowadzonych przez rząd, a także znaczną absencją pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy spowodowaną covid-19, czasowo zamknięty pozostaje POM w Zielonych Arkadach. Do 18 kwietnia br. (do tego dnia obowiązują rządowe obostrzenia), Punkt Obsługi Mieszkańców będzie nieczynny.

Czasowe zamknięcie POM w CH Zielone Arkady spowodowane jest przywróceniem obostrzeń epidemicznych przez rząd i licznymi przypadkami zachorowań na covid-19 wśród pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy.

W sprawach związanych z rejestracją pojazdów mieszkańcy nadal będą obsługiwania w Wydziale Uprawnień Komunikacyjnych przy ul. Grudziądzkiej 9-15 oraz w filii UMB przy ul. E. Gierczak 6 (Fordon) – po wcześniejszej rejestracji telefonicznej:

  1. 52 58 59 260 dot. rejestracji na ul. Grudziądzkiej 9-15
  2. 52 58 59 262 dot. rejestracji w Filii UM w Fordonie przy ul. E. Gierczak 6.

Bardzo prosimy, by ze wskazanych numerów korzystały przede wszystkim osoby, które kupiły pojazdy dotychczas niezarejestrowane tj. fabrycznie nowe oraz sprowadzone z zagranicy.

Przypominamy, że w przypadku pojazdu wcześniej zarejestrowanego na terytorium RP, obowiązkiem właściciela jest zawiadomienie o nabyciu pojazdu w terminie 30 dni.

Można to zrobić na kilka sposobów:

  1. elektronicznie z podpisem kwalifikowanym
  2. poprzez platformę ePUAP (profil zaufany)
  3. wysłać pocztą tradycyjną
  4. przekazać do skrzynki podawczej przy ul. Grudziądzkiej 9-15

Szczegóły TUTAJ.

· W sprawach dowodów osobistych i sprawach meldunkowych

Przyjmowanie wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz wydawanie dowodów osobistych odbywa się w godzinach pracy urzędu, bez uprzedniej rejestracji telefonicznej.

Zameldowanie na pobyt stały i czasowy, wymeldowanie z pobytu stałego i czasowego, wydawanie zaświadczeń z akt ewidencji ludności, potwierdzanie profilu zaufanego e-PUAP dokonywane są po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod wskazanymi poniżej numerami telefonów:

- Biuro Meldunkowe Nr 1 ul. Jezuicka 14A: tel. 52 58 59 450

- Biuro Meldunkowe Nr 4 w Fordonie ul. Ppor. Emilii Gierczak 6: tel. 52 58 59 263

Informacja dotycząca czynności meldunkowych udzielana jest pod numerem telefonu: 52 58 58 126.

Informacja dotycząca „Bydgoskiej Rodziny 3+” udzielana jest pod numerem telefonu: 52 58 58 840.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe