Bezpłatne maseczki dla bydgoszczan. Liczba sztuk ograniczona

  • 07.04.2021, 12:10
  • KB
Bezpłatne maseczki dla bydgoszczan. Liczba sztuk ograniczona fot. ilustracyjna
Od jutra, 8 kwietnia br. rozpoczynamy akcję rozdawania bezpłatnych maseczek dla bydgoszczan. Maseczki, maksymalnie 5 sztuk na osobę, będzie można odbierać w szkołach podstawowych na terenie miasta.

Akcja potrwa do 23 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Lista szkół dostępna będzie na www.bydgoszcz.pl/maseczki.

- Od czwartku, 8 kwietnia br. każdy mieszkaniec będzie mógł w szkole podstawowej na swoim osiedlu odebrać komplet 5 bezpłatnych maseczek ochronnych. Akcję planujemy do 23 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Maseczki można odbierać w godzinach 14:00- 18:00. Lista szkół podstawowych z punktami dystrybucji maseczek będzie dostępna na stronie miasta - www.bydgoszcz.pl/maseczki i na bieżąco aktualizowana - mówi zastępczyni prezydenta Iwona Waszkiewicz.

Maseczki są bezpłatne, pochodzą z Agencji Rezerw Materiałowych. Założyliśmy, że jedna osoba może pobrać maksymalnie 5 maseczek. Chcemy, żeby te środki ochrony osobistej trafiły do jak największej liczby mieszkańców Bydgoszczy.

Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi obostrzeniami, noszenie maseczek w przestrzeni publicznej jest obowiązkowe.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe