Nowa organizacja ruchu przy Kujawskiej

  • 06.04.2021, 17:25
  • KB
Nowa organizacja ruchu przy Kujawskiej fot.: ZDMiKP
Jak podaje ZDMiKP, zakończyło się układanie ostatniej warstwy nawierzchni w obrębie ronda Kujawskiego. Od środy (7 kwietnia) w obrębie realizowanej inwestycji wprowadzona będzie nowa organizacja ruchu. Udostępnione zostaną kolejne odcinki jezdni ulic Solskiego oraz Kujawskiej. Prace przy całej inwestycji dobiegają końca.

Otwarta zostanie:

Południowa jezdnia ulicy Solskiego (w kierunku ronda Kujawskiego):
 

ulica Kujawska (od ronda Kujawskiego w stronę ronda Inowrocławskiego). 
 

ulica Chołoniewskiego od strony południowej (kierunek od ul. Konopnickiej)
 

Uruchomiony zostanie docelowy przystanek autobusowy na ul. Kujawskiej (na wysokości ul. Lwowskiej). Otwarte zostaną też wszystkie przejścia dla pieszych w obrębie ronda Kujawskiego.

Zamknięta pozostaje:
- ulica M. Konopnickiej przy ul. Kujawskiej
- zachodnia jezdnia ul. Kujawskiej w stronę ronda Bernardyńskiego. Ruch dwukierunkowy obowiązywać będzie nadal na wschodniej jezdni.

Przypominamy, że w obrębie wprowadzonych zmian, nadal bedą prowadzone prace i kolejnych dniach mogą pojawiać się jeszcze utrudnienia w ruchu.
Prosimy o ostrożną jazdę i uważne spoglądanie na znaki.

Szczegółowy opis postępu robót znajduje się TUTAJ

(ZDMiKP)

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe