Specjalne grafiki WOŚP także w Bydgoszczy

  • 06.04.2021, 14:56
  • Źródło: WOŚP
Specjalne grafiki WOŚP także w Bydgoszczy WOŚP Jurek Owsiak zapowiadający kampanię w trakcie ogłoszenia wyniku 29. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski
W poniedziałek 29 marca, razem z ogłoszeniem wyniku 29. Finału WOŚP, wystartowała kampania outdoorowa, w ramach której Fundacja prezentuje efekt zbiórki, dziękuje darczyńcom Finału oraz medykom, ale też próbuje wlać optymizm w serca Polaków.

Billboardy z noworodkami, tak odmienne od tych, które w ostatnich miesiącach pojawiły się na naszych ulicach, to jednocześnie przypomnienie, że WOŚP to nie tylko styczniowa kwesta, ale całoroczne, zaplanowane działania, mające na celu dbanie o życie i zdrowie najmłodszych pacjentów.

Ponad 3200 lokalizacji w 88 miastach Polski – właśnie w tylu miejscach oglądać można grafikę zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka i jego zespół grafików. Na każdej z nich widnieje hasło Jestem! Dziękuję Fundacji WOŚP i medykom za życie i zdrowie!, które stanowi ukłon w stronę medyków, ale też wszystkich osób, które wspierają działania Fundacji WOŚP.

Kampania realizowana jest na nośnikach Ströer - m.in. billboardach, tablicach, citylightach - o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw., ale również przy wykorzystaniu form digitalowych, jak telewizory na stacjach metra czy ekrany w wagonach metra. Grafiki widoczne są także na nośnikach firmy jetline oraz nośnikach digitalowych Clear Channel (84 w kilku miastach Polski).

Kampania spotkała się z dużym zainteresowaniem Polaków. W związku z licznymi zapytaniami, Fundacja udostępniła przygotowane grafiki, dzięki czemu każdy, kto będzie chciał się włączyć w akcję i wywiesić banner lub plakat, może to zrobić. Tym samym liczba miejsc z pozytywnym przesłaniem wrasta z dnia na dzień.

Więcej informacji TUTAJ.

Źródło: WOŚP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe