Droga ekspresowa S-5. Bydgoszcz Błonie (Białe Błota) – Szubin Północ [WIDEO]

  • 17.03.2021, 16:52
  • KB
Droga ekspresowa S-5. Bydgoszcz Błonie (Białe Błota) – Szubin Północ [WIDEO] Materiały prasowe/screen
Od 15 marca ruszył sezon inwestycyjny na polskich drogach, przyspieszyły też prace na kontraktach realizowanych przez konsorcjum firm MIRBUD S.A. i KOBYLARNIA S.A.

Odcinek drogi ekspresowej S-5 od miejscowości Białe Błota pod Bydgoszczą do Szubina będzie w całości przejezdny do końca bieżącego roku.

Aktualnie trwają intensywne prace przy budowie jezdni prawej. Ruch z dotychczasowej DK5 na tę jezdnię zostanie przełożony w lipcu, następnie ekipy budowlane przystąpią do zakończenia prac na węźle Rynarzewo oraz dokończone zostaną inne roboty, które aktualnie, ze względu na ruch pojazdów, nie mogą się odbywać.

Po przełożeniu ruchu na prawą jezdnię S-5 dokończone zostaną prace przy budowie jezdni lewej.

A oto jak budowa wyglądała w pierwszych dniach marca:

 

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe