Konkurs fotograficzny "Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego"

  • 12.03.2021, 17:01
  • KB
Konkurs fotograficzny "Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego" KPUW
"Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego", to hasło tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Zwieńczeniem konkursu będzie publikacja zwycięskich prac m.in. w albumie wydanym przez Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy – Ten album promuje nasz region na całym świecie.

Wręczany jest gościom, w tym dyplomatom odwiedzającym województwo. To doskonała ilustracja piękna przyrody w Kujawsko-Pomorskiem. Zachęcam wszystkich miłośników przyrody i fotografii do nadsyłania zdjęć – mówił Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz. Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Zdjęcia (nie więcej niż 15 prac) można przesyłać na adres e-mail: [email protected] do 5 maja 2021 r. Spośród zgłoszonych fotografii jury konkursu wybierze te, które w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób przedstawiać będą piękno przyrody regionu Kujaw i Pomorza. Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/konkursy-wojewody.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe