Ukradli kartę bankomatową i dokonywali nią zakupów. Rozpoznajesz ich? [FOTO]

  • 24.02.2021, 14:27
  • KB
Ukradli kartę bankomatową i dokonywali nią zakupów. Rozpoznajesz ich? [FOTO] KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają parę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem do konta bankowego przy użyciu karty płatniczej należącej do pokrzywdzonej. Do zdarzenia doszło 6 lutego 2021 roku, wówczas sprawcy posłużyli się utraconą kartą bankomatową, dokonując nieautoryzowanych płatności w kilku sklepach na terenie Bydgoszczy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerami 47 751-53-32, całodobowo 47 751-52-69 oraz 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II Kr-689/21.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe