Nie żyje były Dyrektor GDDKiA w Bydgoszczy

  • 22.01.2021, 12:08
  • Źródło: GDDKiA
Nie żyje były Dyrektor GDDKiA w Bydgoszczy fot.: GDDKiA
GDDKiA wczoraj otrzymała bardzo smutną informację. Zmarł Jarosław Gołębiewski. W latach 2017-19 obejmował stanowisko Dyrektora Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy.

Jarosław Gołębiewski ukończył studia wyższe na Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz studia podyplomowe w zakresie Zarzadzania na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Życie zawodowe związał w z branżą drogowo-budowlaną. Przed powołaniem na stanowisko Dyrektora bydgoskiego oddziału GDDKiA od sierpnia 2007 roku pracował w GDDKiA w Bydgoszczy i pełnił funkcje Kierownika Zespołu, Naczelnika Wydziału Realizacji, Kierownika Projektu kilku dużych inwestycji realizowanych przez GDDKiA w Bydgoszczy. 

Pogrzeb odbędzie się we wtorek (26.01.2021 r.) o godzinie 10:00 na cmentarzu Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Rynkowskiej w Bydgoszczy.

W imieniu swoim i pracowników GDDKiA Bydgoszcz, składam najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłego.

- Sebastian Borowiak, Dyrektor GDDKiA Oddział Bydgoszcz

Źródło: GDDKiA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe