GDDKiA Bydgoszcz: Kolejna zmiana organizacji ruchu na budowie S5 w Bydgoszczy

  • 17.12.2020, 21:01
  • KB
GDDKiA Bydgoszcz: Kolejna zmiana organizacji ruchu na budowie S5 w Bydgoszczy fot.: GDDKiA
W dniu 18.12.2020 r. (piątek) w pobliżu m. Pawłówek na budowie drogi ekspresowej S5 – obwodnicy Bydgoszczy zostanie wprowadzona zmiana w tymczasowej organizacji ruchu.

Zmiana organizacji ruchu na południe od węzła Bydgoszcz Zachód polega na wprowadzeniu ruchu z funkcjonującej dotychczas jezdni drogi zbiorczo-rozprowadzającej na docelową jezdnię prawą drogi ekspresowej poprzez nowo wybudowane obiekty WS3-19 i WS3-20.

Za wspomnianymi obiektami ruch zostanie przekierowany na jezdnię lewą trasy głównej, gdzie dalej prowadzony będzie na dotychczas obowiązujących zasadach.

Dotychczasowy ruch z drogi zbiorczo-rozprowadzającej przeprowadzany był po obiekcie WD3-19a, gdzie przechodził w drogę tymczasową.

(GDDKiA)

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nemo
Nemo 18.12.2020, 19:29
co za bełkot kompletnie bez sensu

Pozostałe