Nowy radiowóz dla policjantów z Koronowa współfinansowany przez gminy Koronowo, Dobrcz i Sicienko

  • 10.12.2020, 14:05
  • KB
Nowy radiowóz dla policjantów z Koronowa współfinansowany przez gminy… KWP Bydgoszcz
Koronowscy dzielnicowi otrzymali kluczyki i dokumenty do nowego radiowozu współfinansowanego przez gminy Koronowo, Dobrcz i Sicienko. Kia Ceed będzie służyła policjantom z gminy Dobrcz w trakcie służb i umożliwiał szybkie i łatwe dotarcie do mieszkańców.

koronowskiego komisariatu wzbogacili się o nowe auto służbowe. Na wyposażenie jednostki wszedł oznakowany radiowóz marki Kia Ceed. Pojazd został zakupiony ze środków policyjnych przy współfinansowaniu gminy Koronowo, Dobrcz, Sicienko, które pokryły połowę kosztów.

Nowy radiowóz będzie służył policjantom dzielnicowym do pełnienia służb na terenie całej gminy. Będzie umożliwiał szybkie i sprawne dotarcie do mieszkańców w sprawach przez nich zgłaszanych, co bezpośrednio przełoży się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gmin.

Auto posiada dobre parametry techniczne, jest ekonomiczne, co ma bezpośrednie przełożenie na koszty związane z eksploatacją.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe