"Jarmark! O! Choinka - Ratujemy Święta!" - Zaprasza Muzeum Mydła i Historii Brudu

  • 26.11.2020, 10:07
  • KB
"Jarmark! O! Choinka - Ratujemy Święta!" - Zaprasza Muzeum Mydła i Historii Brudu Materiały prasowe
Co prawda ten rok jest ciężki i trudno będzie poczuć świąteczny nastrój gdy wszystko jest zamknięte, ale my nie składamy broni! Jako Muzeum Mydła i Historii Brudu tworzymy "Jarmark! O! Choinka - Ratujemy Święta!" i będzie to jarmark na żywo!

Od tego piątku, przez 3 następne weekendy (27-29.11. | 04-06.12. | 11-13.12.) w Muzeum Mydła i Historii Brudu, Kawiarni Parzymy Tutaj, Bistro Restauracji Katarynka pojawią się wspaniali wystawcy z jeszcze wspanialszymi produktami. Rękodzieło, słodkości i inne geszenki, czyli to co znaleźlibyście na miejskim jarmarku znajdziecie u nas. Do akcji dołączają się również Folkstar, Karmelowa Kraina, Herbaciarnia Asia i Restauracja Apteka.
 

Wszystkie punkty będą czynne od 10:00 do 18:00, a co weekend wystawcy będą się zmieniać. Pamiętajmy jednak wszyscy o reżimie sanitarnym, który nadal obowiązuje. Ilość osób w obiektach jak i procedury zasłaniająco-myjące nadal obowiązują.
 

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w wydarzeniu:
https://fb.me/e/aLMQ79JhY.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe