Plakat promujący głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim wybrany

  • 23.11.2020, 12:14
  • KB
Plakat promujący głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim wybrany Materiały prasowe
Znamy wyniki konkursu na krótki filmik i plakat promujący zbliżające się głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Najciekawsze pomysły zostały nagrodzone – pierwsze miejsce zajął plakat pt. „Zostań osiedlowym bohaterem” i film pt. „Masz wpływ”. Mieszkańcy będą oddawać swoje głosy na projekty w dniach 1-30 grudnia.

Do konkursu wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń, każde z nich w oryginalny sposób zachęca do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. W kategorii plakat pierwsze miejsce przypadło Kamilowi Landowskiemu za plakat pt. „Zostać osiedlowym bohaterem”. W nagrodę otrzymuje tablet.

Drugie miejsce i smartwatch trafia do Urszuli Kempy za plakat „Razem można wiele zmienić”. Z kolei trzecie miejsce zajmuje Błażej Witkowski za plakat pt. „Kazimierz Wielki – Bydgoski Budżet Obywatelski”.

Druga kategoria przyniosła ciekawe, krótkie filmiki promujące program BBO. Film pt. „Masz wpływ” autorstwa Marcina „Heti” Matczaka zajmuje pierwsze miejsce, a jego twórca zdobywa tablet. Drugie miejsce i nagroda w postaci smartwatchy przypada Emilii Grodzkiej i Mai Paprockiej za film pt. „Twój głos ma znaczenie”. Ostatnie miejsce na podium należy do Szymona Frelichowskiego za film „Twój głos, Twoje miasto”. Linki do filmów znajdują się TUTAJ.

Autorzy pozostałych zgłoszonych plakatów i filmów otrzymują dyplomy oraz miejskie gadżety.

1 grudnia rusza głosowanie

Przypominamy, że głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego rusza 1 grudnia. Bydgoszczanie będą wybierać spośród kilkuset zgłoszonych pomysłów w trzech kategoriach: projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i małych projektów społecznych.

Czasu na decyzję będzie sporo – głosowanie potrwa w dniach 1-30 grudnia . Samo głosowanie nie zajmie więcej niż 5 minut. To oznacza, że w 5 minut możemy wspólnie zdecydować na co wydać 16 milionów złotych! W zeszłym roku blisko 25 tys. bydgoszczan wskazało na różnorodne projekty, które realizujemy w całym mieście.

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe