ZUS zaprasza na bezpłatne webinarium

  • 12.11.2020, 21:14
  • KB
ZUS zaprasza na bezpłatne webinarium KB archiwum
Platforma Usług Elektronicznych jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS to temat najbliższego webinarium organizowanego przez bydgoski oddział ZUS.

Odbędzie się ono 19 listopada o godz. 10.00, za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.  Zapisy na webinarium są przyjmowane do 17 listopada na adres: [email protected].  W  treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu. - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Warto wiedzieć

Coraz więcej osób korzysta z PUE ZUS – takich profili jest już ponad 5,8 mln. Właśnie teraz wielu klientów docenia to, że może kontaktować się z ZUS przez internet. Dzięki PUE załatwimy wiele spraw bez wychodzenia z domu, w tym złożymy wniosek o pomoc z tarczy antykryzysowej.

 

Dzięki profilowi PUE można uzyskać informacje o swoich ubezpieczeniach, świadczeniach, zwolnieniach lekarskich i płatnościach. Na Platformie Usług Elektronicznych ZUS możemy również sprawdzić, czy jesteśmy na kwarantannie lub izolacji domowej.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe