Nie odbędzie się Bydgoski Jarmark Świąteczny

  • 05.11.2020, 14:52
  • KB
Nie odbędzie się Bydgoski Jarmark Świąteczny KB archiwum
Ulica Mostowa w tym roku nie zamieni się w świąteczne miasteczko, jak to miało miejsce w poprzednich latach. Plany pokrzyżowała nam coraz gorsza sytuacja epidemiczna w kraju. Chcemy, by mieszkańcy, w tym trudnym dla wszystkich czasie, poczuli klimat i magię świątecznych dni. Tegoroczna edycja Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego zostanie przeniesiona do świata wirtualnego. Szczegóły wkrótce!

Tegoroczny Bydgoski Jarmark Świąteczny zaplanowaliśmy w dniach 27 listopada - 21 grudnia br. Niestety, z powodu sytuacji epidemicznej w kraju jarmark w tym roku zostaje odwołany. Kwestie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze. Pracujemy nad wirtualną formą jarmarku. Ogłoszone wczoraj (4 listopada) przez premiera kolejne obostrzenia związane z rozwojem epidemii w Polsce nie pozostawiają złudzeń – w najbliższym czasie powinniśmy dbać o siebie, naszych bliskich, ograniczyć wychodzenie z domu o przemieszczanie się tylko do sytuacji, kiedy jest to naprawdę konieczne.

Mając to na uwadze, zdecydowaliśmy się na podjęcie radykalnych rozwiązań po to, by chronić zdrowie i bezpieczeństwo bydgoszczan. Żałujemy, że nie możemy stworzyć dla Państwa świątecznej atmosfery jarmarku z pachnącymi piernikami, gorącymi napojami doprawianymi imbirem i goździkami. Żałujemy, że nie usłyszycie gwaru i śmiechu towarzyszącego zabawom w wesołym miasteczku.

Nie chcemy jednak nikogo pozbawiać nadziei na radosne przeżywanie przedświątecznego czasu – dlatego zaproponujemy wystawcom wirtualną formę jarmarkowych spotkań

z bydgoszczanami. Szczegóły wkrótce.

Życzymy wszystkim bydgoszczanom zdrowia. Dbajcie o siebie i bliskich. Bardzo liczymy, że w przyszłym roku spotkamy się z mieszkańcami, turystami i wystawcami w realnym świecie.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe