Rozpoznajesz tych mężczyzn? Okradli sklep w Dobrczu

  • 22.10.2020, 12:52
  • KB
Rozpoznajesz tych mężczyzn? Okradli sklep w Dobrczu KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Koronowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło 8 lipca 2020 roku w jednym ze sklepów w Dobrczu.

Tam, sprawcy ukradli artykuły spożywcze, drogeryjne oraz alkohol na kwotę ponad 600 złotych.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ulicy Paderewskiego 31 lub telefoniczny pod numerami 47 752-12-28, całodobowo (dyżurny) 47 752-12-00 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VI-Kr 5336/20/WP.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe