Regionalni policjanci i żołnierze WOT wspólnie w walce z pandemią

  • 16.10.2020, 11:21
  • KB
Regionalni policjanci i żołnierze WOT wspólnie w walce z pandemią KWP
Wspólne patrole policjantów i żołnierzy z Wojsk Obrony Terytorialnej ponownie pojawiły się na terenie powiatu. Mundurowi sprawdzali osoby w kwarantannie oraz patrolowali ulice, sprawdzając jak przestrzegane są ograniczenia związane z koronawirusem.

Wczoraj (15.10.20 r.) na ulicach powiatu radziejowskiego można było zobaczyć patrole dzielnicowych i żołnierzy WOT. Żołnierze  wspierają realizację zadań policjantów związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Aktualnie na terenie powiatu radziejowskiego jest ponad 600 osób objętych kwarantanną. Policjanci i żołnierze sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną przebywają w miejscu izolacji, a także stosowanie się innych osób do aktualnych obostrzeń.

Wspólne działania mają na celu graniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i tym samym zminimalizowania ryzyka zakażenia i liczby chorych.

Policjanci i żołnierze apelują do mieszkańców, aby przestrzegali  zasad w trosce o nasze życie i zdrowie.

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe