Klasyki zapraszają do Exploseum

  • 07.10.2020, 11:58
  • KB
Klasyki zapraszają do Exploseum
Zapraszamy wszystkich posiadaczy oraz miłośników klasycznej motoryzacji w najbliższą sobotę 10 października od godziny 12:00 do 16:00 do Exploseum, gdzie odbędzie się pierwsza "klasykowa" impreza w tym miejscu. Spotkanie to ma mieć charakter integracyjny dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji.

W związku z nawiązaniem współpracy pomiędzy Muzeum Okręgowym a Stowarzyszeniem Bydgoskie Klasyki na terenie Exploseum zostanie zlokalizowana siedziba stowarzyszenia, a zarazem Centrum Klasycznej Motoryzacji i Historii Techniki.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Dojazd:
Na teren Exploseum będzie można dotrzeć również zabytkowym autobusem. - Szczegóły przejazdu podane zostaną na wydarzeniu na Facebooku.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe