Koronawirus w kolejnych dwóch bydgoskich szkołach. Wprowadzono nauczanie hybrydowe

  • 01.10.2020, 10:06
  • KB
Koronawirus w kolejnych dwóch bydgoskich szkołach. Wprowadzono nauczanie hybrydowe facebook.com/Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy
W dwóch kolejnych bydgoskich placówkach oświatowych wykryto zakażenie koronawirusem.

Informujemy, że w związku z pozytywnym wynikiem testu na SARS-COV2 u pracownika XI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy w okresie 02.10. do 06.10 szkoła będzie pracowała w trybie hybrydowym.

Na kwarantannie przebywają uczniowie z czterech klas i 2 nauczycieli – te klasy będą miały nauczanie w formie zdalnej.

W Zespole Szkół Handlowych w Bydgoszczy pozytywny wynik testu na koronawirusa ma jeden z uczniów – w szkole została wprowadzona hybrydowa forma zajęć w okresie 01.10. do 05.10. Na kwarantannie przebywa jedna klasa i 2 nauczycieli – ta klasa będzie miała nauczanie w formie zdalnej.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe