Wystawa DYPLOMY 2020 Architektury Wnętrz UTP w Galerii Miejskiej

  • 18.09.2020, 13:15
  • KB
Wystawa DYPLOMY 2020 Architektury Wnętrz UTP w Galerii Miejskiej UTP
Miniony rok akademicki do najłatwiejszych nie należał. Wszechobecny wirus mocno namieszał w systemie nauczania, ale mimo tych trudności studenci kierunku Architektura Wnętrz Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zakończyli go znakomicie.

Już jutro, 19 września w bydgoskiej Galerii Miejskiej bwa przy ulicy Gdańskiej 10 rusza wystawa prac dyplomowych studentów studiów l i II stopnia – DYPLOMY 2020, która potrwa do 10 października 2020 roku.

Tematyka prac, jak co roku, jest zróżnicowana: od wnętrz użyteczności publicznej przez wnętrza prywatne po przestrzeń w krajobrazie. Opracowaniom podlegały także już istniejące obiekty np. synagoga w Bydgoszczy czy Dom Towarowy w Koronowie.

Oprócz dyplomów będą zaprezentowane także prace studentów z pozostałych przedmiotów realizowanych na kierunku Architektura Wnętrz. Już teraz można je podejrzeć w galerii online na stronie: aw.utp.edu.pl.

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe