Projekt studenta Wzornictwa UTP w ścisłym finale międzynarodowego konkursu Pro Carton Young Designers Award

  • 11.09.2020, 14:25
  • KB
Projekt studenta Wzornictwa UTP w ścisłym finale międzynarodowego konkursu Pro Carton Young Designers Award Opakowanie typu POS (Choco Shop)
Wojciech Zabel z kierunku Wzornictwo Wydziału Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy znalazł się w ścisłym gronie finalistów międzynarodowego konkursu Pro Carton Young Designers Award 2020. Jest obecnie jednym z wiodących corocznych europejskich konkursów dla młodych talentów w dziedzinie projektowania opakowań.

Do tegorocznej edycji zgłoszono 550 prac z 25 krajów. Prace na konkurs przesłało aż 85 uczelni z całej Europy. Jury wybrało tylko 27 prac, w tym 2 z Polski, które biorą udział
w publicznym głosowaniu przez internet. W tym zaszczytnym gronie znalazł się student Wzornictwa UTP z projektem limitowanego opakowania na gumki do włosów dla mężczyzn, stworzonego w Pracowni Projektowania Opakowań pod kierunkiem mgr Anity Szymankiewicz. Jego praca została doceniona przez międzynarodowe grono ekspertów z branży opakowań.

Zapraszamy do głosowania - https://voting.procarton.com/en/pcyda/entry/hair-bands/?fbclid=IwAR1eKWdq9zdJCPDwGndMDb8O1eM9hu8K-WQQpHOSOPSEOT7Vf6kI9dbNmmQ

Wojciech Zabel może pochwalić się wieloma osiągnięciami z zakresu projektowania opakowań oraz grafiki. Jego prace zostały docenione w wielu prestiżowych konkursach na arenie polskiej i międzynarodowej.

  1. Top 27 opakowań w europejskim konkursie Pro Carton Young Designers Award 2020 – opakowanie na gumki do włosów dla mężczyzn (Hair Bands)
  2. Nominacja do nagrody w kategorii „Na miarę” w polskim konkursie Art of Packaging 2020 – opakowanie na haczyki wędkarskie (Haczyki)
  3. Nominacja do nagrody w kategorii „Point of sale” w polskim konkursie Art of Packaging 2020 wspólnie z Anną Tkaczenko – opakowanie typu POS (Choco Shop)
  4. Laureat I etapu konkursu Strefa Studenta 2020 na Packaging Innovations 2020 – opakowanie na haczyki wędkarskie (Haczyki)
  5. Imienne zaproszenie na „Let them become fashion” International Design Contest 2020 organizowanego przez Worldwide Graphic Designers.
  6. Top 50 plakatów na międzynarodowej wystawie PlakatFest 2020 w Chorzowie – plakat (Melting Globe)
  7. 2 miejsce w konkursie Drzewo=Życie w kategorii Grafika i Rysunek – ilustracja Only chaos reveals the true side pt.1 & pt.2.
  8. Wyróżnienie w konkursie Drzewo=Życie w kategorii Projekty Wzornicze – opakowanie/etykiety na soki Squeeze your health.
KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe