Rozpoznajesz tego mercedesa? Policja prosi o pomoc

  • 03.09.2020, 14:42
  • KB
Rozpoznajesz tego mercedesa? Policja prosi o pomoc KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy kolizji. Wszyscy, którzy widzieli zdarzenie, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z tym wykroczeniem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce 28 czerwca 2020 roku około godziny 20:35 w Bydgoszczy przy Al. Jana Pawła II a Kujawska, gdzie nieustalony kierujący mężczyzna pojazdem marki Mercedes o nr rej. WGI2DZY (tablice angielskie) nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota, który w wyniku uderzenia został odrzucony i uderzył w pojazd marki BMW.

Ponadto, kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Skoda, którego kierujący w celu uniknięcia zderzenia zjechał do prawej krawędzi uszkadzając w aucie przedni zderzak. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Świadków zdarzenia lub osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela pojazdu, czy też jego użytkownika proszone są o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny na nr całodobowy 47-751-52-69. Powołując się na L.dz. IIE 3378/20.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe