W Bydgoszczy Kartą Diners Club kupisz bilety komunikacji miejskiej online

  • 27.08.2020, 21:06
  • KB
W Bydgoszczy Kartą Diners Club kupisz bilety komunikacji miejskiej online KB archiwum
Diners Club Polska rozszerza akceptację o portale i aplikacje oferujące bilety komunikacji miejskiej w 5 miastach, w tym 4 wojewódzkich. Są to Warszawa, Wrocław, Łódź, Bydgoszcz i Jaworzno. Klienci mogą kupować bilety za pośrednictwem 7 serwisów i aplikacji należących do Mennicy Polskiej.

Diners Club Polska systematycznie powiększa krajową sieć akceptacji kart płatniczych. Od sierpnia do grona nowych akceptantów dołączyły 4 serwisy internetowe oraz 3 aplikacje mobilne, które oferują bilety komunikacji miejskiej w 5 polskich miastach. Klienci mogą płacić kartami Diners Club i Discover zarówno za bilety jednorazowe, jak i okresowe. Popularność codziennych płatności kartami Diners Club rośnie, podobnie jak korzystanie z komunikacji miejskiej.

- Cieszymy się z udanej współpracy z Mennicą Polską, do której należą wiodące na rynku aplikacje i portale internetowe, umożliwiające zakup biletów komunikacji miejskiej. Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów a dzięki partnerom takim, jak Mennica Polska, First Data Polska SA należąca do Fiserv i Dotpay umacniamy naszą obecność wśród liderów płatności bezgotówkowych. Kolejne projekty uatrakcyjnienia oferty dla klientów indywidulanych i biznesowych Diners Club są w trakcie realizacji – mówi Paweł Pomianowski, Prezes Zarządu Diners Club Polska.

Lista nowych akceptantów:

• aplikacja mobilna Urbancard Wrocław,
• aplikacja mobilna Mint Mobile Warszawa,
• aplikacja mobilna Mint Mobile Łódź,
• portal wtp.waw.pl,
• portal bydgoskakartamiejska.com.pl,
• portal urbancard.pl,
• portal kartamiejska.pl.    

Wszystkie aplikacje oraz trzy portale (bydgoskakartamiejska.pl, urbancard.pl i kartamiejska.pl) są własnością Mennicy Polskiej, natomiast operatorem systemu płatniczego jest DotPay. W przyszłości rozszerzenie obejmie również Poznań oraz Lublin, a także automaty stacjonarne i mobilne Mennicy Polskiej.  Akceptacja w ztm.waw.pl jest wynikiem współpracy z First Data Polska SA należącą do Fiserv.

Powszechna  akceptacja

Kartami Diners Club można płacić w większości największych sieci detalicznych, m.in. Auchan, Carrefour, Lidl, Żabka, Castorama, IKEA, Leroy Merlin oraz stacjach benzynowych – Orlen, Lotos, BP, Shell czy Amic Energy. Wśród akceptantów są także największe marki technologiczne oraz e-commerce, jak Amazon, AliExpress czy Uber. Diners Club Polska rozszerza również akceptację w miejscach, gdzie to tej pory płatności bezgotówkowe były ograniczone.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe