Uderzył kobietę w centrum miasta. Rozpoznajesz go? [FOTO]

  • 14.08.2020, 14:59
  • KB
Uderzył kobietę w centrum miasta. Rozpoznajesz go? [FOTO] KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postepoowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Do zdarzenia doszło w dniu 28 lipca 2020 roku około godziny 18:00 na ul. Jana Kazimierza w Bydgoszczy.

Tam, sprawca idąc w stronę ulicy Wały Jagiellońskie, w pewnym momencie przeszedł na stronę jezdni, gdzie szła kobieta w przeciwnym kierunku i uderzył ją w tył głowy. Kobieta w wyniku uderzenia upadła. Mężczyzna wcześniej chodził po mieście i zaczepiał ludzi.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerami 47 751-52-68, całodobowo 47 751-52-60 oraz 112.

KB

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe