Poszukiwani złodzieje szarfy za drużynowe wicemistrzostwo Polski

  • 29.07.2020, 15:05
  • KB
Poszukiwani złodzieje szarfy za drużynowe wicemistrzostwo Polski KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają którąkolwiek z nich, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży szarfy za drużynowe wicemistrzostwo Polski na żużlu z 1953 roku. Zdarzenie miało miejsce 19 lipca 2020 r. podczas wystawy zorganizowanej na terenie Opery Nova przy ulicy Focha 5 w Bydgoszczy.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie i zdjęciach. Informacje można przekazać prowadzącej postępowanie mł.asp. Ewelinie Fac pod numerem telefonu 47 751-11-30, a także całodobowo pod numerami 47 751-11-59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krm 2898/20.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe