Licytacje z uśmiechem dla dzieci z Bydgoszczy

  • 15.07.2020, 13:25
  • KB
Licytacje z uśmiechem dla dzieci z Bydgoszczy Fundacja Dr Clown
15 lipca Fundacja „Dr Clown” rozpoczyna aukcje i licytacje w ramach akcji Allegro Lokalnie. Dzięki zgromadzonym środkom dzieci z bydgoskiej Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej będą mogły wziąć udział w wyjątkowych warsztatach śmiechu.

Fundacja „Dr Clown” dzięki aukcjom organizowanym na platformie Allegro Lokalnie planuje zorganizować dla najmłodszych pacjentów pełne dobrej energii warsztaty „Kraina Dobrych Myśli”, których celem będzie poprawa motywacji do walki z chorobą i złagodzenie napięć spowodowanych chorobą i pobytem w szpitalu.

Dzięki wsparciu mieszkańców Bydgoszczy hospitalizowane dzieci będą mogły przekonać się jak wesoły i kolorowy może być dzień na szpitalnym oddziale, kiedy do akcji wkraczają Doktorzy Clowni! Nasze warsztaty mają przede wszystkim odwrócić uwagę pacjentów od szpitalnej rzeczywistości i poprawić ich samopoczucie, dzięki zabawom bazujących na „terapii śmiechem”. Dodatkowym elementem spotkań będzie nauka z wykorzystaniem gier edukacyjnych, a na zakończenie warsztatów zorganizujemy Wielki Rodzinny Turniej Gier Planszowych. – przekonuje Beata Kotlewska, Pełnomocnik Fundacji „Dr Clown” w Bydgoszczy.

Aukcje rozpoczynają się 15 lipca na platformie zakupowej Allegro Lokalnie. Do wylicytowania będą m.in. rękodzieła, obrazy, vouchery na makijaż okolicznościowych czy zakupy ze stylistką, lasy
w słoikach, kursy nauki makijażu, akcesoria do domu.

Licytacje to inicjatywa Allegro Lokalnie, która ma na celu połączenie z darczyńcami prywatnych sprzedawców i lokalne organizacje z tego samego miasta, a dzięki zbiórkom użytkownicy platformy mają szansę dowiedzieć się o istotnych sprawach z okolicy, w której mieszkają. Fundacja „Dr Clown” organizuje podobne aukcje w wielu miastach, a dzięki zebranym środkom planuje zorganizować spotkania edukacyjne połączone z „terapią śmiechem” dla dzieci i seniorów.

Link do zbiórek Fundacji „Dr Clown” w Bydgoszczy: www.allegrolokalnie.pl/zbiorka/kraina-dobrych-mysli-_terapia-smiechem-i-wielki-rodzinny-turniej-gier-planszowych.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe