Bydgoszczanin amfetaminę ukrywał w zamrażarce

  • 10.07.2020, 12:58
  • KB
Bydgoszczanin amfetaminę ukrywał w zamrażarce KWP Bydgoszcz
Kryminalni z komisariatu na Wyżynach zatrzymali mieszkańca bydgoskiego Wzgórza Wolności, który związany był z przestępczością narkotykową. 24-latek, u którego pojawili się policjanci, woreczek z amfetaminą miał ukryty w zamrażarce. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskich Wyżynach doprowadziły do zatrzymania 24-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do zatrzymania doszło w minioną środę (08.07.2020) rano. Wówczas kryminalni pojechali do jego miejsca zamieszkania na osiedlu Wzgórze Wolności. Podejrzewanego mężczyznę zastali w momencie, gdy wraz z innymi osobami wchodził do mieszkania. Po przedstawieniu przez policjantów powodu „wizyty” mężczyzna stwierdził, że nie ma zabronionych środków. Jednak wiedza policjantów była inna więc przystąpili do przeszukania pomieszczenia. Chwilę później, w zamrażalniku, ujawnili woreczek z niemal 150 gramami białego proszku. Przeprowadzone wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to amfetamina. Środek został zabezpieczony i trafił do laboratorium kryminalistycznego.

24-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za tego typu przestępstwo może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator, po przesłuchaniu bydgoszczanina i zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec mężczyzny i skierował go do sądu. Dzisiaj (10.07.2020) sędzia, po analizie akt sprawy, zdecydował o aresztowaniu 24-latka na 3 miesiące.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe