Analitycy BETFAN: W Kujawsko-Pomorskiem Trzaskowski z wynikiem 53,5% w II turze

  • 08.07.2020, 11:28
  • KB
Analitycy BETFAN: W Kujawsko-Pomorskiem Trzaskowski z wynikiem 53,5% w II turze Materiały prasowe
Andrzej Duda wygra wyścig o fotel prezydencki z niewielką przewagą nad Rafałem Trzaskowskim, urzędujący prezydent otrzyma bowiem 51% głosów, podczas gdy kandydat Koalicji Obywatelskiej otrze się o wygraną zbierając 49% głosów - wynika z prognoz analityków BETFAN. Ich zdaniem frekwencja wyborcza w drugiej turze wyniesie co najmniej 64,5%. W województwie kujawsko-pomorskim zwycięży jednak Rafał Trzaskowski z wynikiem 53,5% przy frekwencji na poziomie 61%. W samej Bydgoszczy zdobędzie on aż 63,5% głosów, zaś w Toruniu – 63%.

Co ciekawe, według analiz BETFAN, jednego z największych legalnych polskich bukmacherów, Andrzej Duda będzie miał przewagę nad Rafałem Trzaskowskim w zaledwie 6 województwach: podkarpackim, gdzie zdobędzie najwyższy wynik 70,5%, lubelskim z 66%, świętokrzyskim z 64,5%, podlaskim z 60,5%, małopolskim z 60% oraz w łódzkim z 54,5%.  Mimo to zdoła w ostatecznym rozrachunku pokonać urzędującego prezydenta stolicy.

Rafał Trzaskowski wygra wybory, obok Kujawsko-Pomorskiego, także w Pomorskiem z wynikiem 61,5%, Lubuskiem z 60%, Zachodniopomorskiem z 59%, Wielkopolskiem z 56%, Dolnośląskiem z 55%, Opolskiem z 54,5%, oraz Warmińsko-Mazurskiem z 52,5%. Według analityków, BETFAN, najmniejszą przewagę Rafał Trzaskowski uzyska w województwach mazowieckim i śląskim - po 51,5%.  Na swojego prezydenta zagłosują jednak w większości mieszkańcy Warszawy – zdobędzie on w stolicy poparcie na poziomie 67,5%. Na Trzaskowskiego postawią też mieszkańcy kolejnych pięciu największych miast w Polsce. Zwycięży on w Krakowie z wynikiem 58,5%, Łodzi z 63%, Wrocławiu z 65%, Poznaniu z 69,5% oraz Gdańsku z 68%. Nie wystarczy to jednak, by objąć urząd Prezydenta RP.


Na bazie przygotowywanych analiz BEFTAN wystawia oferty dla graczy. Ponieważ wciąż nie jest przesądzone, który z kandydatów wygra ostatecznie wyścig o fotel prezydencki, można zdobyć niemałe pieniądze w przypadku trafnego wytypowania każdego z nich. Za 100 zł postawione na Andrzeja Dudę, w przypadku jego wygranej, BETFAN wypłaci 127,60 zł, zaś obstawiający zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego mogą otrzymać 242 zł, jeśli potwierdzi się taki wynik. Osoby, które zdecydują się obstawić poziom frekwencji powyżej 65%, mogą zyskać 164,56 zł za każde postawione 100 zł, o ile Polacy pójdą do najbliższych wyborów w co najmniej takiej liczbie.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe