Absolwenci zootechniki i budownictwa UTP w Bydgoszczy w grupie najlepiej zarabiających w tych branżach

  • 06.07.2020, 14:23
  • KB
Absolwenci zootechniki i budownictwa UTP w Bydgoszczy w grupie najlepiej… UTP facebook.com/UTP
Na podstawie ogólnopolskiego systemu monitorowania ELA (Ekonomiczne Losy Absolwentów) gazeta Polska Times porównała zarobki absolwentów wybranych kierunków studiów. Ranking ELA bazuje na danych z ZUS, dzięki czemu badaniu podlegała możliwie największa grupa pracująca na etacie rok po ukończeniu edukacji.

Wśród porównywanych uczelni i kierunków wysoko plasują się dwa wykładane na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

To zootechnika na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, której absolwenci zarabiają najlepiej  w porównywanej grupie
(4 223.90 zł brutto) oraz budownictwo (5 miejsce) na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska (4 539.74 zł brutto).

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe