Obóz w Krówce Leśnej pod kontrolą straży i policji

  • 06.07.2020, 10:38
  • KB
Obóz w Krówce Leśnej pod kontrolą straży i policji KWP
Bydgoscy policjanci wspólnie wraz ze Strażą Leśną Nadleśnictwa Różanna przeprowadzili kontrolę obozowisk harcerskich w Krówce Leśnej oraz na Hammerze m. in. pod kątem dróg ewakuacyjnych czy łączności w przypadku wystąpienia zmiennych i ekstremalnych warunków atmosferycznych.

W Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym w Krówce Leśnej k. Koronowa policjanci Ogniwa Prewencji na Wodach i Terenach Przywodnych Wydziału Prewencji bydgoskiej komendy, wspólnie ze Strażą Leśną Nadleśnictwa Różanna, zorganizowali działania prewencyjne związane z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą.

Skontrolowali obozowiska harcerskie w Krówce Leśnej oraz na Hammerze. W ich zainteresowaniu leżały kwestie dróg ewakuacyjnych oraz łączności w  przypadku wystąpienia zmiennych i ekstremalnych warunków atmosferycznych.

Policjanci wraz z leśnikami, w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży nad wodą. Nie zapomnieli również o aspektach bezpieczeństwa w związku z covid-19 i przypomnieli o obostrzeniach epidemiologicznych.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe