Pinky Loops zagrały na żywo na jednym z bydgoskich podwórek. Zobacz teledysk!

  • 05.07.2020, 10:37
  • KB
Pinky Loops zagrały na żywo na jednym z bydgoskich podwórek. Zobacz teledysk! La Casa De Papel • My life is going on • Pinky Loops • LIVE
Pinky Loops to kobiecy duet, który gra na elektrycznych instrumentach: skrzypcach i wiolonczeli z wykorzystaniem loopera, czyli elektronicznego urządzenia do tworzenia pętli muzycznych. Podczas swoich występów, dziewczyny wgrywają podkłady na żywo zapętlając je i dogrywając do nich kolejne partie w czasie rzeczywistym. Nakładające się „ścieżki” dźwiękowe dają bardzo efektowne rozwiązania harmoniczne. Taka forma występów odróżnia Pinky Loops od innych zespołów często korzystających z gotowych podkładów.

W repertuarze Pinky Loops są ich własne kompozycje oraz instrumentalne wersje znanych piosenek rozrywkowych oraz muzyki filmowej w autorskich aranżacjach.

Zobaczcie najnowsze dzieło zespołu! TUTAJ.

Cover piosenki Cecilii Krull "My Life Is Going On" z czołówki serialu La Casa de Papel (Dom z papieru). Instrumentalna aranżacja duetu Pinky Loops nagrana na żywo podczas sesji zdjęciowej na jednym z bydgoskich podwórek.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe