Rozrywkowy Stary Rynek na letnie weekendy

  • 03.07.2020, 15:55
  • KB
Rozrywkowy Stary Rynek na letnie weekendy KB
Bydgoski ratusz informuje, że od najbliższej soboty, 4 lipca we wszystkie weekendy, aż do ostatniej niedzieli sierpnia na płycie Starego Rynku będzie można spotkać lokalnych artystów – muzyków, klownów, szczudlarzy. Do współpracy zaproszono kapele podwórkowe, studentów i absolwentów Wydziału Muzycznego UKW, ulicznych grajków.

W najbliższą sobotę i niedzielę (4-5 lipca) o godzinie 12.00  przechodniów na Starym Rynku zabawiać będzie klown i szczudlarz, którzy zaproszą do interaktywnego działania, pokazów cyrkowych i modelowania balonowych zwierzaków, mieczy i kwiatów. Sobotnie popołudnie umili kapela podwórkowa Bydgoska Ferajna. Bydgoszczanie mogą spodziewać się dźwięków i klimatu starówki lat 20-tych, 30-tych.

W programie szlagiery przedwojnia, uliczne ballady, satyra podwórkowa i opowieści z przedwojennej Bydgoszczy. Oprócz koncertu stacjonarnego, Ferajna zajrzy do każdego ogródka i za każdy winkiel Starego Rynku. W niedzielne popołudnie klimatyczna muzyka w wykonaniu Adeli i Krisa.

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę o 12.00 i 17.00 na Stary Rynek.
Uwaga! Wyjątkowo 16 sierpnia i 29 sierpnia eventy odbędą się na placu Wolności.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe