Bydgoszczanka bierze udział w ogólnopolskim konkursie i liczy na głosy mieszkańców

  • 26.06.2020, 17:58
  • KB
Bydgoszczanka bierze udział w ogólnopolskim konkursie i liczy na głosy mieszkańców Materiały prasowe
Trwa ogólnopolski konkurs Zostań Twarzą Pascala, w którym o ten tytuł walczy 25 kandydatów, w tym mieszkanka naszego miasta. Pierwszy etap potrwa do 13 lipca, a od 16 lipca - w finale spotka się 8 osób, które zdobędą najwięcej głosów.

Każdy może zagłosować i zwiększyć szansę na wygraną swojego faworyta. Najbardziej cenne jest głosowanie w sekretariacie przy ul. Twardzickiego 33B w Fordonie. Wypełnić kartę do głosowanie można tylko raz podczas pierwszego etapu, ale za to nasz kandydat otrzyma 10 głosów - dodatkowo osoba głosująca ma szansę na wygranie nagrody.

Przy głosowaniu przez aplikację Pascal – Szkoła za darmo! głos policzony zostanie x3 https://pascal.edu.pl/URL/app.html Jeśli zagłosujecie na stronie https://pascal.edu.pl/twarz-pascala/ Wasz kandydat otrzyma 1 głos. Głosować online można raz dziennie zarówno przez stronę, jak i aplikację.

Konkurs zorganizowała bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal, która swoje oddziały ma w 15 miastach. Słuchacze tej placówki mogą kształcić się zupełnie za darmo na kierunkach medycznych, zawodowych oraz w liceum ogólnokształcącym.

Najczęściej wybierane kierunki to opiekun medyczny, technik usług kosmetycznych, florysta, asystentka stomatologiczna, technik masażysta i technik sterylizacji medycznej.

Oferta edukacyjna jest tak bogata, że każdy znajdzie kierunek dla siebie, aby zainwestować czas w swoją wiedzę, pasję i rozwój zawodowy.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe