Pomoc dla firm w Bydgoszczy. Rusza projekt #bądźwidoczny

  • 17.06.2020, 21:24
  • KB
Pomoc dla firm w Bydgoszczy. Rusza projekt #bądźwidoczny fot. ilustracyjna
Na początku czerwca Agencja marketingowa NPROFIT rusza ze swoją akcją #bądźwidoczny, której celem jest pomoc przedsiębiorcom w zaistnieniu w środowisku on-line.

Projekt #bądźwidoczny potrwa do końca 2020 roku. Organizator będzie:

  • prowadzić webinaria,
  • udzielać konsultacji,
  • publikować poradnik dla firm.

Akcja skierowana jest do właścicieli przedsiębiorstw, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa.

Wielu nie tylko musi drastycznie zmieniać swoje plany, decydować się na reorganizację, ale również szukać nowej branży. Część z nich na pewno przeniesie działalność do Internetu. Będą tutaj szukać klientów na swoje produkty i usługi. Kolejni zdecydują się na poprawę już istniejącej strony, która jest ich wizytówką w sieci. Ta zmiana będzie wymagała poważnego wsparcia.

 

- W sferze zawodowej raczej nie lubimy zmieniać otoczenia, w którym działamy. Musimy jednak podjąć wyzwanie stworzone nam przez okoliczności. Wszyscy. Dołożymy starań, aby pomóc jak największej liczbie firm. Teraz potrzebna jest im rzetelna wiedza, praktyczne porady i nasze doświadczenie – to, co proponujemy w trakcie kampanii. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale rzetelną pomoc we wprowadzeniu do tematu pozycjonowania, reklamy w Internecie, tego, jak ważne są dzisiaj treści i to, gdzie je umieszczamy. - mówi Marcin Majchrzak, CEO NPROFIT.

W trakcie kampanii, a więc do końca tego roku, agencja NPROFIT będzie pomagać firmom zaistnieć na największym rynku – czyli internetowym. Przedsiębiorcy nie mogą należeć do grupy niewidocznych, czy niedostrzeżonych. Sami coraz lepiej to rozumieją.

 

- Warto spojrzeć na siebie, swoich klientów, czy znajomych. Ile razy dziennie korzystają z wyszukiwarki? Czy ktoś liczy tę aktywność? Oczywiście, że nie. To już rutynowa czynność. Co chwilę sięgamy do Google – szukając nawet najdrobniejszych rzeczy. Proszę zajrzeć w swoją historię przeglądarki, aby się przekonać. - dodaje Marcin Majchrzak.

 

Nie warto tracić szansy na znalezienie się w wynikach setek tysięcy ludzi, którzy być może teraz szukają obiadu na wynos, mebli do pokoju dziecka, książek Olgi Tokarczuk, bo jeszcze nie mieli okazji przeczytać, czy plakatu The Rolling Stones, albo zastanawiają się nad kursem uniwersytetu otwartego, aby podnieść swoje kwalifikacje.

Skala aktywności w sieci będzie wzrastać, czy tego chcemy, czy nie. Im wcześniej zaczniemy dbać o funkcjonowanie w Internecie, tym lepiej dla naszego biznesu, co potwierdzają dane NPROFIT.

Można podsumować bądźcie widoczni i dajcie się znaleźć - bez niepowodzeń.

Harmonogram działań przedstawia się następująco.

Webinarium

Data

Temat

9.07.2020

Wprowadzenie do pozycjonowania

10.09.2020

Wprowadzenie do SEM

15.10.2020

Bezpłatne narzędzia do wykorzystania

19.11.2020

E-commerce – jak być lepiej widocznym

 

Konsultacje

Data

Temat

1.07.2020

Pozycjonowanie od zera – chcesz wiedzieć więcej – zapytaj NPROFIT

5.08.2020

Reklama sponsorowana – co to takiego

2.09.2020

Google Analytics – co mówią dane

7.10.2020

Oprogramowanie dla e-commerce

4.11.2020

Duplikacja treści – jak jej uniknąć

2.12.2020

Google Smart Display – inteligenta reklama

 

Poradnik

Data

Temat

16.07.2020

Pozycjonowanie – od czego zacząć

24.09.2020

Reklama w Internecie

7.12.2020

Wszystko o treści w e-commerce

 

Zapisy na webinarium prowadzone są tutaj.

Zapytania w przypadku konsultacji należy przesyłać na adres [email protected], gdzie w tytule wiadomości na samym początku musi znajdować się wyrażenie „KONSULTACJE”. Odpowiedzi będą wysyłane raz w miesiącu.

Zainteresowani mogą również skorzystać z trzyczęściowego poradnika. Pierwsza część poświęcona będzie pozycjonowaniu, druga reklamie w Internecie, zaś trzecia treściom w e-commerce. Będzie można je pobrać ze strony NPROFIT.

Partnerem kampanii jest Collegium Da Vinci.

Collegium Da Vinci w Poznaniu – uczelnia ludzi ciekawych, jedna z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Wielkopolsce o profilu praktycznym.

W czerwcu 2021 roku minie 25 lat, odkąd szkoła wyższa jest pionierem na rynku pod względem jakości praktycznego kształcenia. Tworzy programy studiów, wzorowane na światowych standardach, wyprzedzając trendy na rynku edukacyjnym w kraju.

W ofercie uczelni są studia dyplomowe I i II stopnia, studia podyplomowe oraz szkolenia. Ciekawe kierunki studiów są tworzone we współpracy z pracodawcami i ponad 200 partnerami biznesowymi.

Collegium Da Vinci przyświeca siedem zasad życia i nauki w stylu Leonarda da Vinci, które prowadzą do odkrycia i pełnego wykorzystania własnego potencjału. Najważniejsza z nich jest ciekawość, która popycha do ciągłego rozwoju.

 

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe