Posprzątaj Puszczę Bydgoską

  • 04.06.2020, 11:10
  • KB
Posprzątaj Puszczę Bydgoską fot. ilustracyjna
Zapraszamy wszystkich Bydgoszczan do udziału w akcji ekologicznej „Czysta Puszcza Bydgoska”. Ósma edycja wspólnego sprzątania lasów odbędzie się w weekend 6-7 czerwca!

- Jeśli dbałość o środowisko naturalne nie jest Ci obce oraz wiesz, że los planety leży w naszych rękach, nie zastanawiaj się i dołącz do inicjatywy. Akcje sprzątania są wciąż potrzebne i muszą pozostać żywe – tłumaczą organizatorzy akcji.

W trosce bezpieczeństwo oraz konieczność dostosowania się do zaleceń sanitarnych akcja polegać będzie na samodzielnym sprzątaniu lub w gronie najbliższych osób.

Akcja sprzątania odbędzie się w najbliższy weekend, 6-7 czerwca od godz. 8:00 w sobotę do godz. 20:00 w niedzielę

Kontenery na zebrane śmieci zostaną wystawione w dwóch lokalizacjach:
• Parking należący do TU Uniqua przy ul. Dąbrowa 62
• Parking w Myślęcinku, (od strony pętli tramwajowej) przy ul. Rekreacyjnej (skrzyżowanie z ul. Hipiczną)

Organizatorzy zapewniają worki na śmieci, które każdy indywidualnie będzie mógł pobrać w wyznaczonym miejscu. Chętni proszeni są o zabranie własnych rękawic jednorazowych. Na miejscu będą dostępne rękawice foliowe, z których również będzie można skorzystać. Należy także pamiętać o maseczkach ochronnych i zachowaniu bezpiecznej odległości. Do udziału w akcji zachęca prezydent Rafał Bruski. Link TUTAJ.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie www.czystapuszczabydgoska.pl.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe