MDK-i i Pałac Młodzieży wracają do stacjonarnej pracy

  • 28.05.2020, 11:30
  • KB
MDK-i i Pałac Młodzieży wracają do stacjonarnej pracy UM / Mat. prasowe
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, od 1 czerwca Pałac Młodzieży wraca do pracy w trybie stacjonarnym, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pracę wznawiają także Młodzieżowe Domy Kultury.

Nauczyciele MDK-ów zostali zobowiązani  do indywidualnego uzyskiwania zgody rodzica lub opiekuna prawnego na udział w zajęciach. Ma być ona jednocześnie potwierdzeniem dobrego stanu zdrowia dziecka. Oświadczenia należy wysyłać drogą mailową lub przynieść na pierwsze zajęcia.

Od 1 czerwca pracuje także Pałac Młodzieży w Bydgoszczy. Do 27 maja rodzice uczniów muszą złożyć deklarację –  czy chcą, by ich dzieci kontynuowały pracę zdalną, czy raczej powróciły do spotkań stacjonarnych, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Deklaracja dostępna jest na stronie Pałacu Młodzieży (http://palac.bydgoszcz.pl/).

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe