Drzwi Otwarte Online na Architekturze UTP

  • 27.05.2020, 11:43
  • KB
Drzwi Otwarte Online na Architekturze UTP Materiały prasowe
Kierunek Architektura na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy zaprasza młodzież maturalną na Drzwi Otwarte Online. Data: 28 maja 2020 roku, godzina 11.00 Miejsce: spotkanie zdalne na platformie Zoom.

Podczas krótkiego spotkania architekci - wykładowcy z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego przybliżą uczestnikom jak wyglądają studia na Architekturze w Bydgoszczy. Pokażą przykładowe projekty i zadania, jakie stawiane są przed studentami, a także omówią jak wygląda praca architekta już po studiach. Na koniec będzie można rozwiać wszelkie wątpliwości zadając prowadzącym pytania.

Ze względów organizacyjnych liczba uczestników spotkania jest ograniczona.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłaszanie chęci udziału do dnia 27 maja na adres mailowy: [email protected]  W zgłoszeniu prosimy napisać imię i szkołę do jakiej uczęszczaliście.

Po przesłaniu zgłoszenia osoba zgłaszająca się otrzyma instrukcję, jak dołączyć do spotkania. Wydarzenie odbywać się będzie na platformie Zoom. Do uczestnictwa w nim niezbędny będzie komputer, tablet lub smartfon ze sprawnymi głośnikami oraz w miarę stabilne łącze internetowe. W przypadku komputerów specjalna aplikacja nie jest konieczna (istnieje możliwość uczestnictwa przez przeglądarkę internetową). Posiadanie kamerki ani mikrofonu nie jest wymagane, jednak może ułatwić zadawanie pytań.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe