NOWA ERA TURYSTYKI – ODKRYJMY PIĘKNO POLSKI NA NOWO WRAZ Z BTP FRATER!

  • 13.05.2020, 21:22
  • KB
NOWA ERA TURYSTYKI – ODKRYJMY PIĘKNO POLSKI NA NOWO WRAZ Z BTP FRATER! Materiały prasowe
Ostatni czas bez wątpienia zweryfikował wiele potrzeb ludzkich, przede wszystkim zaś wpłynął na ograniczenie możliwości realizacji potrzeby wynikającej z zamiłowania człowieka do poznawania świata, odwiedzania nowych miejsc, czy pełnego sentymentu powrotu do miejsc doskonale nam wcześniej znanych.

W tej chwili, jesteśmy świadkami  wydarzeń bezprecedensowych. Przekonani jednak jesteśmy o tym, iż gdy stan zagrożenia przeminie, co prawdopodobnie nastąpi w drugiej połowie roku, turystyka przeżywać będzie swoiste odrodzenie. Przejdzie w zupełnie inny wymiar. Już dziś całej branży turystycznej zostało zatem rzucone nie lada wyzwanie..

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zaistniała sytuacja jest dla wszystkich zaskakująca i trudna, choć wszyscy też wierzymy, że jest ona przejściowa. Niebawem ponownie będziemy mogli się spotykać, granice zostaną zniesione a obostrzenia w komunikacji znikną – odzyskamy możliwość podróżowania i poznawania ciekawych miejsc.

 

BTP FRATER jako organizator turystyki,  na bieżąco śledzi informacje na temat dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie i podejmuje odpowiednie działania, e, mając na uwadze oczekiwania i potrzeby swoich Klientów.

 

Zatem już dziś, pomimo faktu, iż świat zdaje się – zatrzymał - FRATER wkłada ogrom zaangażowania i całą  uwagę kieruje w stronę jutra, przygotowując dla Państwa szeroką ofertę wyjazdów wycieczkowych oraz pielgrzymkowych. Chcielibyśmy, aby najpiękniejsze miejsca ponownie zatętniły życiem, by turyści odzyskali możliwość zatopienia się w ich pięknie.

 

Sytuacja po epidemii, będzie normować się stopniowo, lecz kierując się ludzką empatią, odważymy się wysunąć spostrzeżenie, iż po czasie swoistej izolacji i pewnych ograniczeń, większość z nas dla osiągnięcia równowagi psychicznej będzie potrzebowała zmiany otoczenia oraz odzyskania poczucia przestrzeni. Będziemy spragnieni tej unikalnej w swym rodzaju zmiany – z przemęczonego ograniczeniami „dziś”, na dające nadzieję lepsze „jutro”.

 

 

Czyż jednym z istotnych sposobów na powrót do tej homeostazy nie byłoby właśnie wyruszenie w drogę, aby odkryć ojczysty kraj na nowo, a jednocześnie zregenerować siły i odpocząć po wyzwaniowo trudnych ostatnich tygodniach ? To nasz pomysł na bezpieczne podróżowanie w drugiej części roku: wolne od obostrzeń i zakazów związanych z przemieszczaniem się. Jesteśmy przekonani, że wkrótce będziemy mogli również bezpiecznie powrócić do odwiedzania najodleglejszych zakątków świata. Tymczasem, BTP FRATER rekomenduje Państwu wyjazdy w najciekawsze i najbardziej znane miejsca na turystycznej mapie Polski, lecz także te mniej znane i rzadziej odwiedzane, a równie warte poznania. Pracujemy nad tym, aby zadbać o najdrobniejszy szczegół każdego wyjazdu w celu zapewnienia Państwu maksimum spokoju i bezpieczeństwa. W tym roku, wychodząc naprzeciw panującym warunkom, skoncentrowaliśmy się głównie na tym, aby zapewnić swoim obecnym jak i przyszłym Klientom, jak najlepsze warunki do wypoczynku, m.in. poprzez: komfortowe  miejsce zakwaterowania w czasie całego pobytu, a także uwzględnienie czasu wolnego każdego dnia po śniadaniu oraz w godzinach popołudniowych. Rozpoczęcie turystycznej części dnia ok. godz. 10.00 i powrót do hotelu ok. 16.00, umożliwia przyjemne przeżycie poranka w stylu slow – z wystarczającą ilością czasu na delektowanie się smakiem kawy, z kolei późnym popołudniem  - możliwość regeneracji sił po atrakcjach minionego dnia i spędzenie wieczoru w dogodny dla siebie sposób według własnych preferencji.

 

W ofercie na lato 2020 BTP FRATER szczególnie poleca:

 

 

  • Beskid Śląski i Żywiecki, 7 dni,  z ceną od 1280 PLN + 180 PLN
  • Bieszczady, 7 dni, z ceną od 1240 PLN + 150 PLN

      •         Blaski Bałtyku, 7 dni, z ceną od 1240 PLN + 80 PLN

      •         Bydgoszcz i okolice, 7 dni, z ceną od 1240 PLN + 110 PLN

      •         Kielecczyzna - Świętokrzyskie, 7 dni, z ceną od: 1240 PLN + 110 PLN

      •         Kraków i okolice,7 dni, z ceną od: 1310 PLN + 330 PLN

      •         Mazury-Kraina Tysiąca Jezior, 6 dni, z ceną od 1210 PLN + 160 PLN

      •         Podlasie 6 dni, z ceną od 1110 PLN + 130 PLN

      •         Szczecin - Międzyzdroje, 7 dni, z ceną od 1430 PLN + 50 PLN

      •         Warszawa i okolice, 7 dni , z ceną od 1310 PLN + 230 PLN

      •         Wielkopolska, 5 dni, z ceną od 930 PLN + 130 PLN

 

Wieloletnie doświadczenie to gwarancja wysokiej jakości usług, korzystnych warunków współpracy, rzetelności i elastyczności. Realizujemy programy znane z naszych katalogów lub autorskie przygotowywane na życzenie grupy. Niezależnie od liczebności uczestników - małe kilkunastoosobowe grupy łączymy z naszymi grupami katalogowymi lub pomagamy dobrać chętnych ogłaszając wyjazd na stronie internetowej i wśród naszych agentów. Zespół BTP FRATER, jest dla Państwa, ponieważ turystyka to przede wszystkim ludzie, a podróżowanie to pasją, którą chcemy wszystkich zarażać!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe