Partnerskie Kluby Biznesu w czasach pandemii

  • 05.05.2020, 18:18
  • KB
Partnerskie Kluby Biznesu w czasach pandemii Partnerskie Kluby Biznesu
W związku z ogólnoświatową pandemią koronawirusa część firm musiała zawiesić lub zamknąć swoje działalności, co może spowodować wiele problemów, z którymi gospodarka będzie borykała się przez długie lata. Chcąc wspomóc firmy i przedsiębiorców Partnerskie Kluby Biznesu i J Academy Business Club Bydgoszcz przeniosły swoje działania do strefy on-line, by umożliwić swoim partnerom dalsze funkcjonowanie.

Partnerskie Kluby Biznesu mimo obecnej sytuacji, jaką jest pandemia COVID-19 straciły możliwość organizowania spotkań biznesowych w klubach biznesu na terenie całego kraju. Nie oznacza to jednak, że przedsiębiorcy, którzy należą do PKB również tracą możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Wręcz przeciwnie! Wierząc w to, że w Grupie Siła, Partnerskie Kluby Biznesu przeniosły się do strefy on-line, dzięki czemu klubowicze wciąż mogą ze sobą współpracować nie opuszczając tym samym swojego domu lub biura.

Partnerskie Kluby Biznesu i J Academy Business Club Bydgoszcz, chcąc pomóc firmom członkowskim i umożliwić im przedstawianie swoich potrzeb, polecania sobie firm oraz wzajemne wspieranie się, organizują spotkania on-line, w których udział biorą klubowicze ze wszystkich Klubów Biznesu z terenu całej Polski. Każdy z przedsiębiorców ma tam możliwość przedstawienia swoich potrzeb oraz polecania innym kontaktów do różnych firm oraz, co najważniejsze, wzajemnego wspierania się w tak trudnej sytuacji. Spotkania prowadzone są w każdy wtorek o godzinie 10:00. Link do rejestracji na najbliższe spotkanie on-line: https://app.evenea.pl/event/pkb2104/. Informacje o wydarzeniach znaleźć można też na Facebooku Partnerskich Klubów Biznesu.

To jednak nie wszystko, co PKB mają do zaoferowania. W każdy czwartek o godzinie 10:00 organizowane są również webinary tematyczne prowadzone przez firmy należące do projektu. Udział w nich brać mogą zarówno klubowicze, jak i firmy, które nie należą do Partnerskich Klubów Biznesu, a szukają pomocy i wsparcia w obecnej sytuacji. Dzięki temu poza możliwością zdobywania nowych kontaktów przedsiębiorcy mogą także zdobywać dodatkowe informacje na przykład na temat tego, jak skutecznie prowadzić firmę w czasach pandemii, by zapobiec stratom. Link do rejestracji na najbliższy webinar: https://app.evenea.pl/event/webinar2304/

Ponadto spotkania biznesowe on-line prowadzone są przez poszczególne Kluby Biznesu wchodzące w skład projektu. PKB na swojej stronie internetowej uruchomiły również bloga z poradami prawnymi, finansowymi i księgowymi dla przedsiębiorców, którzy poszukują pomocy w różnych kwestiach.

Zachęcamy do regularnego śledzenia na facebooku Partnerskich Klubów Biznesu (https://www.facebook.com/partnerskieklubybiznesu/) i J Academy Business Club Bydgoszcz (https://www.facebook.com/jbacademybusinessclub/), gdyż właśnie tam regularnie pojawiają się informacje na temat wszystkich planowanych wydarzeń on-line. Zachęcamy również osoby, które szukają nowych kontaktów biznesowych oraz nowych pomysłów i rozwiązań na skuteczne prowadzenie własnego biznesu do kontaktu pod adresem e-miał: [email protected].

 

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe