Otwarcie Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

  • 30.04.2020, 21:24
  • KB
Otwarcie Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy fot. Dariusz Gackowski
W związku ogłoszonym w dniu wczorajszym wdrażaniem od 4 maja drugiej fazy znoszenia ograniczeń związanych z pandemią wirusa SARS-CoV-2 zostanie uchylony zakaz zamknięcia muzeów dla Odwiedzających. Zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i w porozumieniu z Miastem Bydgoszcz, pracujemy nad tym, by możliwie szybko i bezpiecznie udostępnić Państwu nasze ekspozycje.

W pierwszej kolejności otworzymy dla Państwa trasę zwiedzania w Exploseum i robimy wszystko, by było to możliwe już w przyszłym tygodniu.

W dalszej perspektywie udostępniać będziemy, w miarę możliwości, pozostałe nasze oddziały, które jednak ze względu na różną specyfikę (przede wszystkim ze względu na infrastrukturę) wymagają indywidualnego podejścia i wdrażania odmiennych procedur bezpieczeństwa.

Pracujemy nad tym, by jak najszybciej spotkać się z Państwem w naszym Muzeum, ale najważniejszym dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego będziemy udostępniać nasze oddziały sukcesywnie po zapewnieniu odpowiednich warunków.

O ponownym otwarciu Exploseum i kolejnych oddziałów oraz zastosowanych zasadach bezpieczeństwa, będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz portali społecznościowych. Powyższe będzie miało miejsce, gdy tylko będziemy mieć pewność, że możemy się bezpiecznie spotkać, nie stwarzając zagrożenia dla Państwa zdrowia i życia.

Jednocześnie od 4 maja przywracamy dostępność sekretariatu Muzeum dla interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-14.00. Ponadto ponownie uruchamiamy dla Państwa sklepik internetowy oraz wprowadzamy możliwość wykonywania kwerend dla pracowników naukowych, przy zachowaniu ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Do zobaczenia już niebawem!

Dyrekcja i Zespół

Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe