Kradła odzież w Zielonych Arkadach. Poszukuje jej policja [WIDEO]

  • 09.04.2020, 12:43
  • KB
Kradła odzież w Zielonych Arkadach. Poszukuje jej policja [WIDEO] KWP Bydgoszcz
Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 12 lutego 2020 roku w Centrum Handlowym Zielone Arkady przy ulicy Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy w jednym ze sklepów odzieżowych.

Tam nieustalona kobieta ukradła ubrania. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Sprawczynią jest kobieta widoczna na zdjęciach oraz filmie.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 52 525 53 26 lub osobiście w KP Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19, a także telefonicznie całodobowo pod numerami 52-525-52-69 lub 112. Należy się przy tym powołać na znak sprawy L.dz. 952/20.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe