157 osób zarażonych koronawirusem w regionie

  • 02.04.2020, 22:27
  • KB
157 osób zarażonych koronawirusem w regionie fot. ilustracyjna
Poniżej informujemy o kolejnych 73 osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim. W tej grupie są osoby z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Inowrocławia i z powiatów: chełmińskiego, bydgoskiego, żnińskiego, sępoleńskiego, świeckiego, toruńskiego i włocławskiego.

Wśród osób zakażonych są pacjenci i personel medyczny z Oddziału Hematologii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim w Toruniu, którzy pochodzą nie tylko z województwa kujawsko-pomorskiego. Więcej informacji o nowych osobach zakażonych przekażemy jutro.

Jednocześnie informujemy, że w ostatnich komunikatach, wśród osób zakażonych mieszkanka powiatu rypińskiego omyłkowo została wskazana jako mieszkanka Torunia.

Aktualna liczba potwierdzonych przypadków zakażeń SARS-CoV-2 w województwie kujawsko-pomorskim wynosi 157.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe