37 osób zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim

  • 28.03.2020, 09:45
  • KB
37 osób zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim fot. ilustracyjna
Poniżej informujemy o kolejnych czterech osobach zakażonych koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim.

· Trzydziesta czwarta osoba to mężczyzna w sile wieku z powiatu mogileńskiego, przebywa w Szpitalu Obserwacyjno-Zakaźnym w Toruniu, jego stan jest dobry.

· Trzydziesta piąta osoba to kobieta w sile wieku z powiatu nakielskiego, przebywa w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu, jej stan jest dobry.

· Trzydziesta szósta osoba to mężczyzna w starszym wieku z powiatu bydgoskiego, przebywa w kwarantannie domowej, jego stan jest dobry.

· Trzydziesta siódma osoba to mężczyzna w starszym wieku z powiatu bydgoskiego, przebywa w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu, jego stan jest średni stabilny.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zniecierpliwiona
Zniecierpliwiona 28.03.2020, 21:48
Byłoby pewnie więcej ale badania nie są przeprowadzane na czas, u nas wymaz był zrobiony w czwartek i ciągle nie ma wyników, próbka była pobierana w szpitalu zakaźnym więc nie ma mowy że pojawiły się problemy z transportem do laboratorium.

Pozostałe