"ZOSTAŃ W DOMU"! Apelują policjanci jeżdżąc po ulicach Bydgoszczy [WIDEO]

  • 27.03.2020, 11:54
  • KB
Radiowóz - komunikat Covid19
loadingŁaduję odtwarzacz...
"ZOSTAŃ W DOMU" to zdanie jak mantrę wygłaszają i powtarzają policjanci także w kujawsko-pomorskim. Prośby, a wręcz nakazy, pozostania w domu można usłyszeć z policyjnych komunikatów rozgłaszanych przez urządzenia nagłaśniające w radiowozach.

Zbliża się weekend. Synoptycy zapowiadają, że będzie piękna, słoneczna pogoda. Rozumiemy, że tym trudniej będzie zrealizować nakaz pozostania w domu, o ile nie trzeba wyjść do sklepu, do apteki, czy na krótki spacer.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na terenie naszego kraju stanu epidemii wprowadza ograniczenia m.in. w przemieszczaniu się.

Uprzedzamy, że na ulicach pojawią się policyjne patrole, które będą sprawdzać jak respektowane są nakazy i ograniczenia. Policjanci wykorzystywać będą urządzenia nagłaśniające, a także drony, do kontroli miejsc, gdzie zwyczajowo gromadzić mogą się osoby.

Apelujemy! ZOSTAŃ W DOMU!

loadingŁaduję odtwarzacz...

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe